اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

مصوبات

رسانه شورا

تبلیغات

اوقات شرعی

پیوندها


 

پنجاه و پنجمين صورت جلسه و مصوبات شورای اسلامی شهر مورخ 97/03/07

 موضوع: بررسي نامه‌هاي واصله

 

1.نامه شماره 16395/8923-6/3/97 فرمانداری محترم اراک درخصوص توضیحات بیشتر و اعزام نماینده شورا و شهرداری جهت بندهای یک و 3 صورتجلسه شماره 51-15/2/97 صحن علنی شورا به شرح ذیل مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
درخصوص بند یک شایسته است با توجه به حساسیت موضوع نماینده محترم شورا، شهرداری و آب و فاضلاب شهری در جلسه بعدی هیأت حضور بهم رسانند (مقرر شد جناب آقای مرادی ریاست محترم کمیسیون برنامه و بودجه به همراه نمایندگان محترم شهرداری و شرکت آب و فاضلاب درجلسه بعدی هیأت حضور بهم رسانند)
درخصوص بند 3- شایسته است نماینده محترم شورا، شهرداری درخصوص بدهی باشگاه همراه با مدارک و مستندات قانونی در جلسه بعدی هیأت حضور به هم رسانند (مقرر شد جناب آقای سورانه ریاست محترم کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی باتفاق نماینده محترم شهرداری در جلسه بعدی هیأت حضور بهم رسانند)


2. پیشنهادات و مصوبات مورخه 16/2/97 کمیسیون محترم خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورا به شرح ذیل مطرح و قرائت گردید:
1- شهرداری مکلف است ؛ در تمامی فعالیتهای عمرانی اعم از پیاده راه سازی ، ایجاد میادین و یا بهسازی فضاهای موجود شهری ، کلیه ضوابط مناسب سازی فضاهای شهری را مطابق قوانین و آئین نامه های ابلاغی از سوی وزارت کشور اعمال نماید و گزارش اقدامات انجام شده را بصورت دوره ای به شورا کتبا ارسال نماید.
2- شهرداری مکلف است ؛ مناسب سازی ساختمانهای مناطق ششگانه شهرداری و سازمانهای تابعه را برای معلولین و نابینایان طی یک برنامه زمانبندی مشخص حداکثر شش ماهه در دستور کار قرارداده و حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری برنامه تفصیلی اقدامات مورد نیاز را جهت بررسی کتبا به شورا ارسال نماید.
3- شهرداری مکلف است ؛ حداکثر تا پایان خرداد ماه سالجاری نسبت به شناسایی و معرفی دو خیابان و یک پارک (بعنوان پایلوت) جهت مناسب سازی برای معلولین و نابینایان به شورا جهت بررسی و تائید اقدام نماید.
4- شهرداری مکلف است؛ ساز و کار دخیل نمودن ضوابط مناسب سازی ساختمانهای اداری و عمومی برای معلولین و نابینایان را در فرآیند صدور اتمام بنای ساختمانهای مذکور الزامی نموده و تحت هیچ شرایطی بدون رعایت ضوابط مناسب سازی نسبت به صدور اتمام بنای ساختمانهای اداری و عمومی اقدام ننماید.


3.پیشنهاد کمیسیون: پیشنهادات و مصوبات مورخه 30/2/97 کمیسیون محترم خدمات شهری، سلامت و محیط زیست شورا به شرح ذیل مطرح و قرائت گردید .
1- سازمان مدیریت پسماند مکلف است ؛ برنامه یکساله آموزشی تفکیک و کاهش تولید پسماند را با در نظر گرفتن موارد ذیل ظرف مدت یک ماه با همکاری سمن ها ، سازمان محیط زیست و سازمان فرهنگی شهرداری بازبینی و جهت تصویب نهایی به شورا کتبا ارسال نماید :
الف : بایستی در بازبینی برنامه یکساله مذکور نقش سمن ها ، سازمان محیط زیست و سازمان فرهنگی شهرداری به تفکیک و به تفصیل با برگزاری جلسات مشترک با نمایندگان نهادهای مذکور مشخص و تدوین نماید و جهت بررسی و تصویب کتبا به شورا ارسال نماید.
ب : در بازنگری برنامه یکساله بایستی سیاستهای تشویقی بصورت بسته های تشویقی تفصیلی با هماهنگی با اداره درآمد شهرداری تدوین و جهت بررسی و تصویب کتبا به شورا ارسال نماید.
2- سازمان مدیریت پسماند مکلف است ؛ در تهیه شرح خدمات طرح جامع پسماند موارد ذیل را الزاما لحاظ نماید :
الف : در تهیه و تدوین شرح خدمات بایستی امکان تامین اعتبارز از دستگاه های فرادستی مورد بررسی قرار گیرد و سهم و پتانسیل هر دستگاه در این حوزه مشخص شود.
ب :اهداف و رویکردهای برنامه پنجساله راهبردی شهرداری با دعوت و همفکری با تهیه کنندگان طرح مذکور در شرح خدمات پیشنهادی لحاظ گردد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امروز

طراحی سایت
يكشنبه 27 آبان 1397.
شمسی:
الأحد 10 ربيع أول 1440.
قمری:
Nov 18 2018.
میلادی:

اعضاي دوره پنجم

آمار سایت

امروز37
دیروز56
این هفته365
این ماه706
مجموع85948

آی پی بازدیدکنندگان : 54.90.185.120
Unknown ? Unknown Sun 18 Nov 2018 19:09

ورود کاربران

Template Design:Afarinesh Group