اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

مناسبت ها

مصوبات

رسانه شورا

تبلیغات

اوقات شرعی

پیوندها


 

بررسی مصوبات شورای نام گذاری در کمیسیون فرهنگی اجتماعی

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی، کمیسیون تلفیقی فرهنگی اجتماعی و ورزشی و برنامه و بودجه شورای اسلامی کلان شهر اراک، شنبه 4 بهمن ماه، با دعوت از معاونین اداری مالی، برنامه ریزی و فرهنگی اجتماعی، به اتفاق رئیس حسابداری و مدیران اداره درآمد و مالی شهرداری، به بررسی صورتجلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن اراک و همچنین گزارش عملکرد 6 ماهه شهرداری پرداخت.

 اشرف بهادری، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلان شهر اراک، در خصوص آخرین مصوبات شورای نامگذاری معابر و اماکن شهر اراک عنوان کرد: در این جلسه بند های صورتجلسه شورای نامگذاری مطرح و در نهایت پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل مورد موافقت و مخالفت قرار گرفت:

بند 1: نامگذاری پایانه ترمینال فراهان به نام برادران شهید رضا و محمد رضا قزل ارسلان مطرح و موافقت گردید.

بند 2: نامگذاری پل واقع در بلوار امام علی (ع) جنب پردیس خودروئی شهر اراک به نام شهدای اصناف مطرح و موافقت گردید.

بند 3: نامگذاری تقاطع میرزای شیرازی به نام اولین فرمانده دفاع مقدس و فاتح شیاکوه، شهید والامقام سردار سیاوش امیری مطرح و موافقت گردید.

بند 4: نامگذاری بلواری که از انتهای بلوار شهدای جهان پناه تا بلوار امام علی (ع) و پل جنب شهرک خودرویی امتداد می یابد به نام آیت ا... حائری یزدی، مطرح و با توجه به اینکه این خیابان هنوز احداث نگردیده است، مخالفت گردید.

بند 5: نامگذاری میدان مقابل شورای اسلامی شهر اراک به نام میدان حضرت معصومه (س) مطرح و با توجه به اینکه از میدان حضرت امام (ره) تا ابتدای شهر قم به نام بلوار معصومیه نامگذاری شده است، مخالفت گردید.

بند 6: نامگذاری بلوار ورودی کرهرود به نام شهید والامقام امیرسرلشکر عزیزا... کاظمی مطرح و موافقت گردید.

بند 7: مخالفت با نامگذاری خیابان محل استقرار صدا و سیما به نام جام جم به دلیل اینکه این بلوار قبلا به نام آیت ا... اراکی نام گذاری شده است.

بند 8: نامگذاری پل چهار چشمه گردو به نام برادران شهید ناصر و منصور محصولی مطرح و مخالفت گردید. مقرر گردید مجدداً در شورای نامگذاری مطرح گردد.

بند 9: نامگذاری شهر ک خودرویی به نام پردیس خودرو مطرح و موافقت گردید.

بند 10: نامگذاری کوچه جوادیه 2 در شهرک جوادیه به نام قبلی، شهید والامقام عبدا... رست مطرح و موافقت گردید.

بند 11: نامگذاری خیابان انتهای خیابان انوری به نام شهیدان والامقام محسن و ماشاا... قربانعلی مطرح و موافقت گردید.

بند 12: نامگذاری خیابان انتهای خیابان عاشورا به نام شهیدان والامقام حمید و محمد ربیع علیمحمدی مطرح و موافقت گردید.

وی همچنین در خصوص برگزاری هفته فرهنگی اراک در برج میلاد، گفت: با توجه به نظرات اعضای کمیسیون و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، مقرر گردید این موضوع در صحن رسمی شورا مطرح و تصمیم گیری گردد.

گفتنی است، در این جلسه گزارش عملکرد درآمد و هزینه 6 ماهه اول سال 93 شهرداری مطرح و با اکثریت آراء مورد موافقت قرار گرفت. ضمن اینکه مقرر شد، شهرداری نسبت به تعدیل و اصلاح هزینه های انجام شده که بیش از اعتبارات مصوب می باشد ترتیبی اتخاذ نماید تا کلیه هزینه ها متناسب با درآمد حاصله صورت پذیرد، به نوعی که در پایان سال عملکرد هزینه های شهرداری از بودجه مصوب فراتر نرود.

همچنین مصوب گردید، شهرداری ظرف مدت یک هفته کلیه آمار و اطلاعات مربوط به پرسنل رسمی کشوری، پیمانی، کارگری، قراردادی، شرکتی خود در مناطق و سازمان های تابعه را اعم از اسامی، تعداد، نوع استخدام، سنوات خدمت، پست سازمانی برابر با حکم کارگزینی، محل و نوع خدمت، میزان دریافت حقوق و محل اعتبار مربوطه، تهیه و به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امروز

طراحی سایت
چهارشنبه 5 تير 1398.
شمسی:
الأربعاء 23 شوال 1440.
قمری:
Jun 26 2019.
میلادی:

اعضاي دوره پنجم

آمار سایت

امروز20
دیروز11
این هفته54
این ماه323
مجموع88660

آی پی بازدیدکنندگان : 34.228.194.177
Unknown ? Unknown Wed 26 Jun 2019 20:45

ورود کاربران

Template Design:Afarinesh Group